Urząd Miejscki Drawsko Pomorskie

Zaproszenie na badania mammograficzne

Czas szybko płynie... Minął rok i znów zbliża się październik, MIESIĄC RÓŻOWEJ WSTĄŻECZKI.

Zapraszam Wszystkie Panie, które są chętne pojechać do ZCO w Szczecinie na wykonanie profilaktycznej mammografii. Badanie bezpłatne, bez skierowania lekarskiego, refundowane przez NFZ, należne raz na dwa lata dla kobiet 45 – 74 lata, darmowy przejazd tam i z powrotem.

Trzeba zgłosić się na wyjazd grupowy do dnia 10.10.2025 r., w PSSE Drawsko Pomorskie lub do Stowarzyszenia Amazonek, a w dniu wyjazdu, tj. 17 października 2025 roku mieć dowód osobisty i dobry humor!

zaproszenie-zapisy-na-mammografię-17-10-2025 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności