Urząd Miejscki Drawsko Pomorskie

Finał akcji „Eko – Walentynki 2025”

IMG_20250214_101759137_HDR 

14 lutego 2025 r. odbyła się kolejna edycja akcji ,,Eko-Walentynki 2025”, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców gminy Drawsko Pomorskie. Wspólnymi siłami zebraliśmy całą przyczepę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W ramach akcji mieszkańcy za zostawiony sprzęt dostawali słodkie upominki w postaci słodkich serduszek oraz gadżety promujące selektywne zbieranie odpadów. W czasie wydarzenia przechodnie mogli sprawdzić swoją wiedzę o prawidłowej segregacji odpadów. 

Burmistrz Drawska Pomorskiego serdecznie dziękuje mieszkańcom, za włączenie się do tak ważnej dla środowiska akcji.

Galeria zdjęć

IMG_20250214_094005630_HDR IMG_20250214_101753197_HDR IMG_20250214_101757042_HDR IMG_20250214_101759137_HDR IMG_20250214_102101533 IMG_20250214_102118181 IMG_20250214_102201407_HDR IMG_20250214_102556985 IMG_20250214_102558608 IMG_20250214_102817636 IMG_20250214_102818068 IMG_20250214_102819896 IMG_20250214_110849325
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności