Urząd Miejscki Drawsko Pomorskie

Jutro mecz oldbojów na Euroboisku!

oldboje_1

Już jutro odbędzie się pierwszy domowy  mecz rundy wiosennej drawskich oldbojów. Nasza drużyna zagra z Regą Meridą Trzebiatów o godzinie 18:30 na Euroboisku. Tydzień temu  "nasi" wygrali  na wyjeździe z  Pomorzaninem Sławoborze 6:2, a gole strzelali: Krzysztof Baran x 2, Ernest Marcinkowski x2 oraz po jednej Piotr Żoch, Paweł Serafin.  Po 14 kolejce Oldboje Drawy Drawsko zajmują 7 miejsce w tabeli. 


Zapraszamy serdecznie na mecz! 

oldboje_2 
 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności