Urząd Miejscki Drawsko Pomorskie

Integracyjny koniec roku klasy 4a

19 czerwca 2021r. w ramach integracji, uczniowie klasy 4a wraz ze swoją wychowawczynią Panią Agnieszką Łukasiewicz-Makara i rodzicami zorganizowali spotkanie klasowe. Impreza rozpoczęła się od wspólnej klasowej kąpieli, która przerodziła się w dalszą wspaniałą zabawę. Wszyscy piekli kiełbaski i kolorowe pianki. Były też różne słodkie smakołyki i owoce. Piękna pogoda sprzyjała integracji. W rozmowach na różne tematy uczniowie, rodzice i wychowawczyni spędzili miło czas. Wszyscy świetnie się bawili i z uśmiechem na ustach wrócili do domów.
Miło było się zobaczyć po długiej nieobecności w szkole spowodowanej pandemią. Warto wspomnieć, że integracja to bardzo ważny element w życiu szkolnym‼!

Galeria zdjęć

20210619_integracja_szkoła (1) 20210619_integracja_szkoła (2) 20210619_integracja_szkoła (3) 20210619_integracja_szkoła (4) 20210619_integracja_szkoła (6) 20210619_integracja_szkoła (7) 20210619_integracja_szkoła (8) 20210619_integracja_szkoła (9) 20210619_integracja_szkoła (10) 20210619_integracja_szkoła (11) 20210619_zajawka_integracja_szkoła (5)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności