Walentynki w Mielenku
Tuż przed feriami szkolne aniołki ruszyły po klasach z pocztą walentynkową. Kartki oraz listy z wyrazami sympatii i życzliwości uczniowie wrzucali przez cały tydzień do specjalnej walentynkowej skrzynki. Do zabawy włączyły się wszystkie oddziały szkolne, w tym przedszkolaki. Aniołki miały mnóstwo roboty, gdyż było dużo walentynek do rozdania. Wszystkie kartki trafiły do adresatów niosąc miłe słowa od kolegów i koleżanek ze szkoły.
