Urząd Miejscki Drawsko Pomorskie

Remis Oldbojów w meczu na szczycie

20240624_zajawkaWyszewo

Festyn sportowy połączony z meczem oldbojów przyciągnął ponad 200 kibiców na euroboisko w Drawsku Pomorskim.  Na fanów czekała wystawa 2 Brygady Zmechanizowanej w Złocieńcu, wystawa firmy Polaris Polska, zamek dmuchany oraz pokaz sprzętu strażackiego.

Sam mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gospodarzy. Po świetnym podaniu Rafała Żuka na listę strzelców wpisał się Krzysztof Baran.  Goście jednak zdołali doprowadzić do wyrównania. W drugiej połowie Drawa miała szansę wyjść na prowadzenie, ale Damian Korczyński  nie wykorzystał rzutu karnego. Niestety, ale kolejna udana akcja gości dała im prowadzenie (2-1). Ostatni kwadrans to całkowita dominacja oldbojów Drawy. W ostatnich minutach Tomasz Walkiewicz zdobył wyrównującego gola.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich instytucji oraz osób, które przyczyniły się do organizacji eventu.
Wydarzenie wsparł również Krzysztof Czerwiński Burmistrz Drawska Pomorskiego.

info: Drawa