Urząd Miejscki Drawsko Pomorskie

Strefa Relaksu w SP Ostrowice

W Szkole Podstawowej w Ostrowicach udało się stworzyć strefę relaksu dla uczniów. Dzięki tej inicjatywnie uczniowie szkoły podczas przerw między lekcjami mogą spędzić wolny czas odpoczywając w kąciku relaksacyjnym, czy też rywalizować ze sobą grając m.in. w piłkarzyki. Miejsce dodatkowo zdobią plakaty, które zwyciężyły w konkursie plastycznym pt. "Graffiti". Zwycięskie prace zostały namalowane przez Pana Ireneusza Milcza. Hanna Kaziszyn uczennica klasy III oraz Szymon Cichocki uczeń klasy IV złożyli pamiątkowe podpisy pod swoimi pracami.

Galeria zdjęć

20220225_133840 20220310_112622 20220317_122606 20220317_122720 20220317_122901 20220317_122950 20220330_080525 20220330_080533 20220330_080543 20220331_zajawkaStrefa
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności