Urząd Miejscki Drawsko Pomorskie

Szkoła Podstawowa w Ostrowicach włączyła się w akcję #sadziMY z Parą Prezydencką.

Szkoła Podstawowa w Ostrowicach przyłączyła się do III edycji akcji #sadziMY z Parą Prezydencką. Akcja organizowana jest z inicjatywy Prezydenta Andrzeja Dudy przez Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe. Akcja #sadziMY ma przede wszystkim na celu uświadomienie naszemu społeczeństwu, że las jest wspólnym dobrem – dobrem, z którego wszyscy korzystamy i o które wszyscy wspólnie powinniśmy zadbać. I to właśnie dzisiaj wspólnie zrobiliśmy. Nasze sadzonki zostały posadzone przez uczniów klasy II, III oraz VIII.

Galeria zdjęć

received_170566098582722 received_194124742848612 received_194875366109000 received_382247020211015 received_424984695725136 received_555594142363657 received_577224013350633 received_1323564928075288 zajawkaSPO
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności