Drawa wygrała z Olimpem!

W sobotę (15 października 2022 roku) zostały rozegrane derby powiatu drawskiego pomiędzy Drawą Drawsko Pomorskie, a Olimpem Złocieniec. Na stadionie Waleriana Pytla pojedynek obejrzało blisko 170 kibiców. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany, ale to drawszczanie zdobyli dwie bramki i ostatecznie wygrali.
W najbliższą sobotę zostaną rozegrane kolejne derby tym razem naszej gminy. Drawa Drawsko zagra w Suliszewie z Sokołem o godzinie 15:00.

