Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt
4 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim odbył się Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Drawska Pomorskiego. W turnieju wzięło udział 6 zespołów, które grały systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczów poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową turnieju:
1. UKS Victoria SP2 Sianów
2. MUKS BSS Stargard
3. AP Drawsko Pom. I
4. AP Kotwica Kołobrzeg II
5. AP Kotwica Kołobrzeg I
6. AP Drawsko Pom. II
W trakcie trwania meczów, Trenerzy musieli wybrać i nagrodzić trzy najbardziej wartościowe zawodniczki turnieju, które otrzymały pamiątkowe puchary:
- najlepszą zawodniczkę turnieju,
- najlepszą strzelczynie,
- najlepszą bramkarkę.
Na wszystkie zawodniczki oraz trenerów czekał słodki poczęstunek. Pierwsze trzy zespoły otrzymały puchary ufundowane przez Burmistrza Drawska Pomorskiego.

