POWITANIE MISTRZA EUROPY W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II w NĘTNIE

Społeczność Szkoły Podstawowej w Nętnie z wielką przyjemnością i dumą powitała Kacpra Latuska, ucznia klasy VIII, który w miniony weekend w Lizbonie zdobył tytuł Mistrza Europy w kumite chłopów 12-13 lat podczas trwających 35 Mistrzostw Europy w Karate. Pani Dyrektor Małgorzata Zdrojewska wręczyła Kacprowi list gratulacyjny podpisany przez grono pedagogiczne, pracowników szkoły i uczniów. Kacper opowiedział nam o swoich przygotowaniach i przebiegu zawodów oraz emocjach, jakie towarzyszyły mu w trakcie współzawodnictwa. Jesteśmy dumni z jego osiągnięć i życzymy mu dalszych sukcesów sportowych.



