Jutro mecz oldbojów na Euroboisku!

Już jutro odbędzie się pierwszy domowy mecz rundy wiosennej drawskich oldbojów. Nasza drużyna zagra z Regą Meridą Trzebiatów o godzinie 18:30 na Euroboisku. Tydzień temu "nasi" wygrali na wyjeździe z Pomorzaninem Sławoborze 6:2, a gole strzelali: Krzysztof Baran x 2, Ernest Marcinkowski x2 oraz po jednej Piotr Żoch, Paweł Serafin. Po 14 kolejce Oldboje Drawy Drawsko zajmują 7 miejsce w tabeli.
Zapraszamy serdecznie na mecz!

