Na poligonie drawskim zakończyły się Mistrzostwa Klas Mundurowych
Rzut granatem, strzelanie i pętla taktyczna, to tylko niektóre z konkurencji siódmej już edycji Mistrzostw Klas Mundurowych, które zorganizowane zostały na poligonie drawskim.
Dziś na terenie Centrum Szkolenia bojowego Drawsko odbyło się uroczyste zakończenie mistrzostw i wręczenie nagród.
W ceremonii zakończenia mistrzostw udział wziął Burmistrz Drawska Pomorskiego, który ufundował puchar i nagrodę dla zwycięzcy jednej z konkurencji sportowych.

