Sportowa Sobota w Ostrowicach
Około 50 osób wzięło udział w pikniku na sportowo na ostrowickim Orliku. W trakcie wydarzenia rozegrano mecze piłki nożnej oraz siatkówki rodzice kontra dzieci. Przekrój wiekowy uczniów był bardzo różnorodny dlatego drużyna rodziców miała nie lada wyzwanie aby podołać wszystkim przeciwnikom. Ten sportowy dzień umilał czas przy zabawach z grami wielkoformatowymi. Regeneracja w przerwach meczowych odbywała się w formie piknikowej. Dzisiejszy dzień pokazał, że warto spędzić dzień inaczej niż online. Było bardzo wesoło a chwile wysiłku dostarczyły wielu pozytywnych emocji. Impreza została zorganizowana przez nauczycieli Szkoły Podstawowej w Ostrowicach w ramach programu profilaktycznego dofinansowanego przez Gminną Komisję do spraw rozwiązywania problemów alkoholowych w Gminie Drawsko Pomorskie.

