Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza
W miniony piątek (12.05.2023r.) w Szkole Podstawowej w Mielenku Drawskim odbyły się zawody Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza. Do zawodów przystąpiło aż 19 uczestników, którzy startowali w kategorii „OPEN”. Turniej rozgrywany był na 4 stołach równocześnie, a zawodnicy zostali podzieleni na 4 grupy i rywalizowali w nich systemem „każdy z każdym”. Po rozstrzygnięciu fazy grupowej przyszedł czas na ćwierćfinały. Do ćwierćfinałów awansowało po dwóch najlepszych zawodników w swojej grupie i rywalizacja zmieniła się na fazę pucharową. Zwycięzcy grup grali z zawodnikami, którzy zajęli drugie miejsce w swojej grupie. Po emocjonujących pojedynkach została wyłoniona najlepsza czwórka półfinalistów, którzy równie zawzięcie walczyli w półfinałach. Po rozstrzygnięciu półfinałów, przyszedł czas na finały i mecz o 3 miejsce, a klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
I - Roman Polewczak
II - Damian Górski
III - Szymon Walczak
IV - Barbara Kossowska
Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary oraz dyplomy, ufundowane przez Burmistrza Drawska Pomorskiego.

